Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Data.hu megint nem korrekt!

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
41 válasz erre a témára

Chili

Chili

King

• *Rejtett
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 8772
  • 5218 Hozzászólás
  • 5370 köszönet
  • Neme:Férfi
Az utóbbi időben észrevettem, hogy a letöltési sebességgel gondok vannak Prémiummal természetesen sőt kettőnél több szálon sem enged letölteni JDownloaderrel.

Más is észlelte ezeket vagy hasonló dolgokat?
  • 3

Megköszönte 1 felhasználó:
Jasin1

GirlPower

GirlPower

secret

• ViP
  • 7616
  • 21807 Hozzászólás
  • 7336 köszönet
  • Neme:

Köszönöm a témát !

Nekem a letöltéssel nincs gondom ugyan nem a JDownloadert használom, több szálon is jön lefelé és nem lassú jó nyilván hétvégén kicsit lassabb, de ez korábban is így volt. Nekem inkább a feltöltött anyag szinkronizálása iszonyat lassú, több esetben lett már jelezve de hiába, válasz annyi érkezett, hogy dolgoznak rajta .....  :)

• 1

posztpank

posztpank

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 213
  • 226 Hozzászólás
  • 265 köszönet

Sziasztok! Szerintem a "megint" szó helyett nyugodtan lehetne használni a "még mindig" kifejezést.

Én JD-t és Datagetet is használok, a JD-t nagyon utálhatják, mert a MAX. 2 szál is ritkán jön össze, inkább csak 1 szálon működik, a letöltési sebesség grafikon pedig leginkább egy fibrilláló infarktusos EKG-jára hasonlít jó nagy szünetekkel. A Dataget progival működik az 5 szál, de természetesen ez ötödannyi sebességet jelent szálanként és külön kell más progival kicsomagolni utána. A hétvégék a legrosszabbak, és tkp. reklamálnunk fölösleges, hiszen ott a honlapon: " letöltés AKÁR több szálon is..." A legreménytelenebb dolog pedig az "ügyfélkapu" használata, bár a válaszként kapott ctrl-v bullshit Data Dénes alírással időnként lehet szórakoztató. Én az Osztott.com elindulásában látom az egyetlen lehetőséget a változásra: az induló konkurencia "minden korlátlan & ingyenes" hozzáállása talán észhez téríti őket. Különben nem marad prémium előfizetőjük.

• 3

DarkGeorge

DarkGeorge

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 13
  • 53 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:Bp.
  • Érdeklődés:Filmek,sorozatok

Hát én kíváncsi leszek erre az osztott.comra.....épp körbenéztem,és láttam egy feltöltő már tesztelte a osztott.com-t.200MB fájlokat tett fel(sorozat),teszteltem a letöltést.Meglepődésemre 3-4 perc alatt lejött egy 200 MB fájl (az én netem csak ilyen sebeséggel bír),de ez meglepett mert a data prémiummal is hasonló sebbeségel jön le hasonló méretű fájl.Tehát érdeklődve és reménykedve várom a fejleményeket és a további véleményeket én is ebben a témában :D

• 1

DarkGeorge

DarkGeorge

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 13
  • 53 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:Bp.
  • Érdeklődés:Filmek,sorozatok

Természetesen azért vannak aggályos kérdések is,vajon meddig lesz ingyenes,mekkora tárhellyel rendelkezik és vajon később nem -e kell fizetni tárhely nővelésért vagy sebeségért ? Minden új jó csak kérdés meddig ?

• 0

ica

ica

¤¤¤

• ViP
  • 1625
  • 7902 Hozzászólás
  • 391 köszönet
  • Neme:

Megint nagytakarítás folyik a data-n!

• 2

almaszosz

almaszosz

Törzsvendég

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipa
  • 767
  • 454 Hozzászólás
  • 1589 köszönet
Ajjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj, de mekkora. 1 terra helyet csináltak tőlünk, maguknak :D
Olyan is ment, ami nem volt nyilvános, de a mappában szerepelt. Ez érdekessé tette a dolgot, és nem is kicsit.
  • 0

Chili

Chili

King

• *Rejtett
  • 8772
  • 5218 Hozzászólás
  • 5370 köszönet

Data.hu 6.0 BÉTA?

Ez némileg meglepett most...

• 2

GirlPower

GirlPower

secret

• ViP
  • 7616
  • 21807 Hozzászólás
  • 7336 köszönet
  • Neme:

karácsonyi ajándéknak szánták.....de nem véletlenül béta, olyan is :(

Letöltésvezérlő minden linket töröltnek jelez, és a firefox link chacer pedig nem ismeri fel, szóval jobb visszaváltani a régire :)

• 1

zolika80

zolika80

Elérhetetlen

• Pirate-Feltöltő
  • 4529
  • 7769 Hozzászólás
  • 8068 köszönet
  • Op.rendszer:Windows 7 Home Premium
  • Lakhely:Hungary
  • Érdeklődés:Mindenevő vagyok)

:D szerintem tök jo az uj külsö tény hogy szerssem a kéket, de amugy is, nem hiszem hogy tul nagy gond lenne a datá-val, ha belegondolunk azért rendes forgalmat bonyolit az a szerencsétlen oldal, és néha azért ök is besokalhatnak a le és feltöltések fentartásánál.. ilyen a technika..

• 0

zolika80

zolika80

Elérhetetlen

• Pirate-Feltöltő
  • 4529
  • 7769 Hozzászólás
  • 8068 köszönet
  • Op.rendszer:Windows 7 Home Premium
  • Lakhely:Hungary
  • Érdeklődés:Mindenevő vagyok)

Ajjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj, de mekkora. 1 terra helyet csináltak tőlünk, maguknak :D
Olyan is ment, ami nem volt nyilvános, de a mappában szerepelt. Ez érdekessé tette a dolgot, és nem is kicsit.

azt mondod olyan is ment ami nem nyilvános??? akkor nem kellet volna oda feltenni.. ! Minden rosszindulat nélkül mondom)

• 0

GirlPower

GirlPower

secret

• ViP
  • 7616
  • 21807 Hozzászólás
  • 7336 köszönet
  • Neme:

data már nem a JDownloadert ajánlja mint letöltésvezérlő ( állítólag úgy elállították, hogy nem is tudják javítani ) írtak a cégnek, hogy segítséget kérnek  :D

most a FlashGet letöltésvezérlőt ajánlják. Lehet, hogy cserélni kell majd mindenkinek.

" progihoz van 1 magyar nyelvű leírásom, ismertető a beállításokról igény esetén szívesen felteszem "

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

• 4

Ban-Dee

Ban-Dee

Haladó

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 30
  • 396 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Igény!!!!!!!!

Beszarás, hogy, ha valami jól működik (data --- JDownloader) akkor azt valaki biztosan [email protected] "Csak most, csak itt, csak nektek, csak értetek, új, még újabb, még jobb, még banánabb ízű banán, csak értetek, csak nektek! A Flessgetet vagy 4-5 éve kidobtam a francba, mert volt JDownloader, ami mindent tudott ......... eddig. SZÉP VOLT FIÚK A DATÁNÁL ÉS A JDOWNLOADERNÉL!!!!!! Csak így tovább!

Amúgy bocs, nem szokásom kiabálni, meg offolni, de rendesen kiakadtam rájuk.

• 0

nemox

nemox

Totyogó

• Felhasználó
  • Pipa
  • 1
  • 3 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Sziasztok!

Használjátok a JDownloader2 letöltésvezérlőt, ez együttműködik az új Data-s rendszerrel. Telepítésnél lehetőleg válasszátok a custom opciót, hogy ne rakjon fel minden felesleges vackot (Opera böngésző és egyéb beépülő modulok).
  • 1

reepa

reepa

Zsebibaba

• Veterán
  • PipaPipa
  • 1
  • 27 Hozzászólás
  • 0 köszönet

karácsonyi ajándéknak szánták.....de nem véletlenül béta, olyan is :(

Letöltésvezérlő minden linket töröltnek jelez, és a firefox link chacer pedig nem ismeri fel, szóval jobb visszaváltani a régire :)

a letöltésvezérlő a réginél, és az ujjnál is- elavult plugin-t ill. of line- t jelez.....mérgelődök is......

• 0

Szabi45

Szabi45

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 4
  • 19 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:seholsincsföldje

Két napig kinlódtam ezen a problémán.Feltettem a flashgetet,nem vált be,jött a dataget kérte a framework 3,5-öt a jó istennek nem tudtam se feltenni se bekapcsolni,ráadásul hol töltött hol nem,no gondoltam jöhet a jdownloader 2 de a régi mellé nem ment fel fél nap mire rájöttem hogy elkell távolitani a régit,és fel a kettest.Most szépen stabilan,üzembiztosan fut,tölt,és nagyon szép a felülete,gyors nem is értem miért béta verzió,megvagyok elégedve vele.okos na nem dicsérem tovább,,,,,, maradok ennél! :) :) Ráadásul magyar nyelvű!

• 1

ccaty

ccaty

Totyogó

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 2 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Most is a JD-t használom. A program jobb felső sarkában ajánlja a Béta verziót letöltésre. Kissé lebutított formában - több jó funkciót - elhanyagoltak, de helyette felesleges kiegészítőket beraktak. Mindent összevetve több szálon is lehet vele letölteni, bár néha a több fájlból álló linkek egyikét, direkt jó hosszú időre állították be (van, hogy 10-15 perc is van). Gondolom ez azért lehet, mert bőszen írják, hogy "uploaded get premium" De mégis ezt használom, bár én nem veszem igénybe a prémium lehetőséget, de sajnos a régi JD-vel nem lehet data.hu fájlokat leölteni még prémiumosoknak sem, mert mindig valami hibát jelez.

Szerkesztve ccaty által: 2014 December 22 - 19:37

• 0

Suttyo4

Suttyo4

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 3
  • 123 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Sziasztok!

Két napja vmi gond van a data.hu-val, azt írja ki h a tárhely nem elérhető, a JDownloader2-ben.Megnéztem böngészőben fenn vannak a linkek ha rákattintok akármelyikre kiírja h hiba nem elérhető, még a tegnap felrakott data-s letöltésekkor is :S

• 0

GirlPower

GirlPower

secret

• ViP
  • 7616
  • 21807 Hozzászólás
  • 7336 köszönet
  • Neme:

Tegnap megpróbáltam 1 data prémium linket letölteni 4 órát írt ki :D :D :D persze, hogy nem vártam ki, egy másik tárról prémium nélkül pikk-pakk lejött 2014 óta nem képesek megoldani a gondjukat, szégyen!

King Mester:

Lassan a címet át lehetne írni => data még mindig nem korrekt :D

• 1

GirlPower

GirlPower

secret

• ViP
  • 7616
  • 21807 Hozzászólás
  • 7336 köszönet
  • Neme:

Megint csak a probléma.... Mostanában "bad gateway" hibaüzenettel találkozol akkor a link elérhető, csak a data "zárolta". Érdemes később próbálkozni vele. Erről a feltöltő NEM tehet ne "bántsátok" őket ezért. :)

• 3

atti69

atti69

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 21
  • 201 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Sajna a Data két napja változtatott a letöltésen, betett egy nem vagyok robot ablakot, amit a jdownloader nem tud kezelni, így nem indítja a letöltéseket!! Nem tudom, hogy más vezérlők kezelik-e. Lehet egyenként szedegetni!   :angry:   :wacko:

Hab a tortán, hogy mától már nem elég a pipa, de képkódot is kér!!

Valaki tud rá megoldást?

• 1

atti69

atti69

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 21
  • 201 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Senkinek nincs ötlete?!?!  :huh:  :o

Senki nem használ letöltésvezérlőt, vagy csak nekem nem működik?

Szerkesztve atti69 által: 2017 January 15 - 18:28

• 0

Darkmill

Darkmill

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 2
  • 14 Hozzászólás
  • 0 köszönet

nekem napok óta lejárt plugint dob minden datásra...

• 1

atti69

atti69

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 21
  • 201 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Azért dobja a lejárt plugint, mert betettek egy nem vagyok robot ablakot, ami többnyire egy képes ellenőrzést is kér, és csak utána engedi a letöltést! Erre nincs senkinek megoldása? Mindenki prémiummal tölt??

• 0

szevahogyvagy

szevahogyvagy

Jómunkásember

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 132
  • 137 Hozzászólás
  • 421 köszönet

A Data.hu-t magyar nyelvet ismerők használják, míg a többi, külföldi tárhelyeket meg az angol és a német nyelvet ismerők a leginkább. Mint ismeretes, a JD-vel letöltők nem tesznek mást, mint lopott kódokat használnak a letöltéseknél...nem részletezem. Ha az arányokat nézzük, igencsak óriási a használók számánál az eltérés, így a tárhelyeket tulajdonlók bevételi lehetőségének nagysága is. Szerintem, nem olyan drága a Data előfizetés, hogy az ne érje meg, pláne, hogy összefogva is lehet használni, így megosztódik a költség. Semmi nincs ingyen. Mindenért fizet valaki (JD-nél is így van, ugye?). A képkód beírása az a munka, amiért így megkapható egy tartalom, amiért pénz nélkül lehet hozzájutni. Ha valakinek így ez felháborító, mert a hozzájutásért ennyit kell dolgozzon, az nem érdemli meg, hogy hozzájuthasson, hiszen, akitől letöltené, annak meg kellett vennie annak idején azt a tárhelyet, hogy megoszthasson rajta, plusz a többi meló, ami egy megosztással jár. Érdekes, szerintem, hogy az adakozók felől ez elvárt, hiszen másképp nem tudna adni, de a másik oldal esetében egy képkód-munka is felháborodást vált ki. Tudom, vannak sokan, akik külföldön élnek, így nincs lehetőségük az előfizetésre, és így, csak ingyenesként tudnak leszedni a tárról. Sajnálom is Őket. Viszont, nekik kell valamilyen formában elintézni a cégnél azt, hogy adjanak lehetőséget számukra is, ha erre hajlamot mutatnak. Ha viszont, nem akarnak pénzt kiadni, akkor vállalniuk KELL az ezzel járó többletmunkát, amit nem tesz meg helyettük a program, amiért szintén nem fizettek semmit.

Ez csak a saját, magánvéleményem.

• 0

atti69

atti69

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 21
  • 201 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Kedves Zsebibaba!

Nem az a baj, hogy képkódot kér, az megteszik a külföldiek is, csak azokat kezeli a jd, feldobja az ablakot, beírom és kész. Ezzel szemben a data lejárt pluginként jelentkezik a jdnél, egyenkénti letöltésnél pedig sokszor 4-5 képet is feldob, majd minden második letöltése közben megszakad, mehet újra az egész, de igazad van elő kell fizetni és kész! Utána aztán mehet a letöltés ezerrel, csak legyen mit! Én mondjuk nem töltök annyit, de ez meg az én gondom... :unsure:

• 0

szevahogyvagy

szevahogyvagy

Jómunkásember

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 132
  • 137 Hozzászólás
  • 421 köszönet

Kedves Zsebibaba!

Nem az a baj, hogy...de ez meg az én gondom... :unsure:

Kedves atti69!

Nem zsebibaba vagyok. Az a dedós hozzáállásos elnevezése annak a csoportnak, amivel a hsz-számom által vagyok besorolva. Ahogy nálad meg a Jómunkásember jelenti ezt.

Kipróbáltam böngészőn keresztül a letöltést, és csak két fájlt enged meg egyszerre leszedni. A 3. már nem lehetséges, és ahogy el szeretném mégis indítani, mert esetleg már elkezdtem, de leállítottam, a többit is letiltja addig, míg valamelyiket le nem állítom. Hogy ez van-e a proginál is, nem tudom, mert nem a JD-vel szedek, hanem a MiPony van fent, de az meg nem kezeli csak prémiumnál a Data.hu-t. Emlékezetem szerint, a JD-nél 3 az alap, nem kettő, így ez lehet a bezavaró a letöltési lehetőségnél, hiszen a proginak sem enged meg kettőnél több fájlt egyidőben letölteni. Böngiben egy 170 MB-os fájlt, olyan ~45 perc körülire jelzett ki. Hogy ez a JD-nél mennyi, nem tudom, de szerintem, ha ott is képkódot kell kitölteni, mint a bönginél, akkor nem lehet akkora gond, ha nem a progival szedsz...szerintem.

Üdv: szevahogyvagy

u.i.: Kipróbáltam a 3 fájlt egyidőben, mivel eddig csak kettő futott, azok is már a felénél tartottak, a 3. meg megkezdett, csak eddig leállított volt, vagyis, a képkód kérésénél nem számolhatta bele a letöltési lehetőségekhez, így kidobta a letöltés megkezdhetőségét indító "ablakot", és elkezdte a letöltés folytatását, és a már futókat sem állította le.

Szerkesztve szevahogyvagy által: 2017 January 17 - 13:02

• 0

guszti1

guszti1

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 8
  • 32 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Sziasztok nem értem azt hogy mindenki tudja hogy nem lehet letölteni DATA-ról akkor miért tesznek fel DATA-s filmeket?

• 0

szevahogyvagy

szevahogyvagy

Jómunkásember

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 132
  • 137 Hozzászólás
  • 421 köszönet

Sziasztok nem értem azt hogy mindenki tudja hogy nem lehet letölteni DATA-ról akkor miért tesznek fel DATA-s filmeket?

Le lehet tölteni a tárról.

• 0

atti69

atti69

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 21
  • 201 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Azóta beláttam én is, hogy a data csak prémiummal működőképes, így már beruháztam és a korábban egy hét alatt leszenvedett cuccokat fél nap alatt egyedül (!!!) lekapkodta! Marad a PRÉMIUM, a datásoknak is meg kell élni valamiből!

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó