Jump to content
t17t

Új fórum verzió

Recommended Posts

Itt lehet megtenni az észrevételeket, javaslatokat! Persze kérdezhettek is, ha tudok, válaszolok!

Semmi nem lett áthelyezve, "csak" megváltozott, frissült, újabb lett!. Nem csak a külső változott, hanem a fórum 3.4 helyett 4.3.

Köszönöm előre is a türelmeteket, megértéseteket, együttműködéseteket!

További jó fórumozást! ;)

Téma megosztása

Köszi a visszajelzést! Összegyűjtöm őket és igyekszem minél előbb visszavarázsolni mindent!

Téma megosztása

14 hours ago, lacylla said:

Szia,

hacsaknem a munkálatok előrehaladtával a menüpontok magyarítása egynyelvű embertársaink és az egységesebb kép érdekében (most kicsit olyan szedett-vedett kinézetű).

No meg a "spojler" funkciót is hiába keresem a hozzászólás menüjében, hogy II. Erzsébet brit királynő ne szóljon meg - hogy elrejthessem az árulkodó tartalmat. Vagy nekem kelljen kódolni?

Nem tudom, mi volt az eredeti, ki, mit változtatott rajta, én biztos nem... :(

Téma megosztása

Valami nem stimmel az oldal beállításaival:

Miért kapok e-mail, mint egy moderátor engedélyzésre?
Pl.:

Hi _WoLfMaN_,
jbaksa has posted a post in a topic requiring approval, Kilenctizenegy L.A. *9-1-1* (2018) 2. évad, 1-8. rész fent!

Téma megosztása

Szia,

így lettél moderátor...

Még jól jártál - nekem egy személyiségzavaros troll folyton átírja a hozzászólásaimat.

Idiokrácia...

üdv,

lacylla

Téma megosztása

1 hour ago, _WoLfMaN_ said:

Valami nem stimmel az oldal beállításaival:

Miért kapok e-mail, mint egy moderátor engedélyzésre?
Pl.:

Szia!

Én vagyok a "hibás"! A próbálkozások közt, h láthasd a Halott linkes legördülő menüt, becsúszott egy ilyen is. Visszaállítva! ;)

Téma megosztása

4 minutes ago, lacylla said:

Szia,

így lettél moderátor...

Még jól jártál - nekem egy személyiségzavaros troll folyton átírja a hozzászólásaimat.

Idiokrácia...

üdv,

lacylla

Ezen is rajta vagyok!

Téma megosztása

üdv,szevasztok,

a szemetes tartalmát nem kelett volna áthozni,mert csak foglalja a helyet és lassitja motort(2012-es téma is van benne)

lécives megoldani,hogy valamilyen módon lehessen betü méretet állitani,mert amit a böngészökbe van lehetöség az aktuális oldalt nagyitja(kezeli)

kérnénk(feltöltök), hogy a témákba 3-nál több mintaképet,boritót,stb is tudjunk beilleszteni,és tényleg elkelne a spojler tag is :)

t17t

az aláirásodba a Fórum szabályzat alatt nincs elérhetö oldal

Téma megosztása

A keresés funkció még gyerekcipőben jár, azt is majd idővel kérlek lődd be hogy megfelelően működjön.

@ AlFipapa

Az oldalt tudod nagyítani / kicsinyíteni a következőképpen: bal CTRL gomb benyomva tartva majd egér görgető FEL vagy LE . Vagy bal CTRL és numerikus keypadon a + - gombokkal.

110% -on van nálam, nekem így jó, próbálgasd eképpen állitgatni, hogy megfelel-e. Bár érdekes hogy ahogy új fórummotor lett, a Témákban sorközök keletkeztek.

Téma megosztása

köszönöm a tippet,

ezt próbáltam mint irod az oldalt nagyitom(alul görgetö jelenik meg)

én csak a betüméreteét szeretném változtatni.

Böngészö- nézet - nagyitás- csak a betüméret nagytás pipálva,

minden megnyitott lapnál Ctr + gombal szöveget nagyit,

ezért kértem a fórum motorjába  állitási lehetöséget.

Téma megosztása

27 minutes ago, AlFipapa said:

köszönöm a tippet,

ezt próbáltam mint irod az oldalt nagyitom(alul görgetö jelenik meg)

én csak a betüméreteét szeretném változtatni.

Böngészö- nézet - nagyitás- csak a betüméret nagytás pipálva,

minden megnyitott lapnál Ctr + gombal szöveget nagyit,

ezért kértem a fórum motorjába  állitási lehetöséget.

Szia,

a ff böngészőben lehetőséged van a "csak a szöveg nagyítása" opcióra. Nézet/Nagyítás, ott kipipa, aztán ctrl++.

nagyi11.jpg

Téma megosztása

7 hours ago, AlFipapa said:

üdv,szevasztok,

a szemetes tartalmát nem kelett volna áthozni,mert csak foglalja a helyet és lassitja motort(2012-es téma is van benne)

lécives megoldani,hogy valamilyen módon lehessen betü méretet állitani,mert amit a böngészökbe van lehetöség az aktuális oldalt nagyitja(kezeli)

kérnénk(feltöltök), hogy a témákba 3-nál több mintaképet,boritót,stb is tudjunk beilleszteni,és tényleg elkelne a spojler tag is :)

t17t

az aláirásodba a Fórum szabályzat alatt nincs elérhetö oldal

OK, köszi, vettem, rajta leszünk!

Nagyon sok teendő van, de sajna egyedül vagyok... Amit lehet, megcsinálom. Próbálok priorizálni. Éjjel magyarítottam a legfontosabb feliratokat. Amit írnak, megoldom, ha tudom. Sajna nem mindent tudok megoldani. Küzdök rendesen!

• Like 1

Téma megosztása

@lacylla  pont erröl beszélek,és már rég használom is CSAK A BIBI vele,hogy minden egyes új lap megnyitásakor vissza áll alapra!

magyarán nem addig aktiv amig a böngészés aktiv!!

a beállitásokba van egyfajta lehetöség a méret beállitásnál a speciális gomb alatt

Az oldalak a saját maguk által kiválasztott betűket használhatják a fent megadottak helyett  ha ebben pipa van akkor a fórum motorét használod a ccs fájlból,ha nincs pipálva akkor egyes oldalak(reklám miatt nem sorolok cimeket) oriás betükkel látszanak :)

Téma megosztása

6 hours ago, Bessas said:

A keresés funkció még gyerekcipőben jár, azt is majd idővel kérlek lődd be hogy megfelelően működjön.

Tudok róla. Továbbítva!

Téma megosztása

7 hours ago, AlFipapa said:

Igaz, minden át lett hozva, de ha megnézed, akkor láthatod, hogy 59 hsz van összvissz a halott linkeken kívül. A halott linkes részben pedig a 30 napnál régebbiek folyamatosan törlésre kerülnek!

Az utóbbi időben 27.000 témát (nem hszt!) töröltem! ;)

Téma megosztása

Köszi a visszajelzéseket! Jönnek rendesen! Itt is, üzenetben, jelentésben is!

Ha esetleg a megoldást is hozzáteszitek - amennyiben tudjátok, pl. hol található a beállításokban -, akkor sok időt és energiát spóroltok nekem. Ezért előre is köszönet! ;)

Önképzem magam ezerrel!!! :):):)

Téma megosztása

De már meg is oldva a spoiler tag! ;)

Spoiler

Íme!

• Like 1

Téma megosztása

Ha valahol elírtam a magyarítást, szóljatok nyugodtan! Illetve, ha valamelyik részt fontosnak tartjátok, hogy magyarul legyen, jelezzétek! Köszi!

• Like 1

Téma megosztása

A pontokat a rendszer számolja. Biztos változott a két verzió közt!

A plusz pontokra ránézek!

Téma megosztása

2 minutes ago, AlFipapa said:

splijlernél a bezáró cimke még nem magyar ( Hide contents ]

Pedig az! Frissítsd!

• Confused 1

Téma megosztása

Már akartam ajánlani az "oldal olvasottá tétele" helyett a "megjelölöm olvasottként " formulát.

Természetesen az "oldal megjelölése olvasottként"- ra gondoltam.

Edited by lacylla
  • Like 1

Téma megosztása

Köszi! Teljesen jogos! Köszi! ;)

• Upvote 1

Téma megosztása

Átnyálaztam a Reputation részt, elvileg működnie kellene a pontoknak! Lehet, hogy késleltetve van... ;)

Téma megosztása

Természetesen nem azért feleződött meg. Nem tudom, miért. Sajnálom! :(

Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű! ;)

Téma megosztása

• Jelenleg olvassa   0 members

No registered users viewing this page.